featured

Şirket dev sipariş aldı : Yatırımcı yüzde 86 kazandı

Koleksiyon Mobilya (KLSYN), büyük bir başarıya imza atarak 1.25 Milyon ABD Doları değerindeki bir anlaşmayı Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yatırımcılarına duyurdu.

Koleksiyon Mobilya (KLSYN), bugün yatırımcılarını heyecanlandıracak bir gelişme ile gündemde. Şirket, KAP aracılığıyla yaptığı açıklamada, prestijli bir Kuveyt üniversitesinden toplamda 1.25 milyon dolar değerinde mobilya siparişi aldığını açıkladı.

Şirket yetkilileri, bu önemli anlaşmanın ilk aşamasını temsil ettiğini belirtti. Koleksiyon Mobilya’nın uluslararası arenada büyümeye devam ettiğinin bir göstergesi olan bu anlaşma, şirketin başarılı bir şekilde genişlemesine katkı sağlayacak.

Koleksiyon Mobilya’nın hisse fiyatı bugün 6,55 TL seviyesinde işlem görüyor ve son 24 saatte 13,550,906,00 TL’lik işlem hacmi kaydediliyor. Ancak, günlük bazda %1,51’lik bir düşüş yaşanmış durumda. Haftalık bazda kayıp %2,39, aylık bazda ise kayıp %0,15 olarak görünüyor. Yıllık verilere baktığımızda ise son bir yılda Koleksiyon Mobilya, yatırımcılarına etkileyici bir şekilde %86,86 kazandırmış durumda.

Koleksiyon Mobilya Sanayi AŞ, Türkiye merkezli olup mobilya ve mobilya ile ilgili ürünlerin üretimi, ithalatı, satışı ve pazarlaması konularında faaliyet göstermektedir. Şirket, 42.000 metrekarelik üretim tesislerine sahiptir ve ahşap, metal ve döşeme grupları olmak üzere üç ana imalat atölyesine sahiptir. Ayrıca, malzemelerin boyandığı özel bir tesisleri de bulunmaktadır. Koleksiyon Mobilya, yıllık 400 bin metrekare ahşap mobilya ve 54 bin adet döşemeli mobilya üretme kapasitesine sahiptir. Şirket, kültür ve iş merkezleri, konaklama ve dinlenme tesisleri, hastaneler ve oteller için ofislerden evlere kadar geniş bir müşteri kitlesine hitap eden mobilyalar üretmektedir. Ayrıca, yurt dışında da faaliyet gösteren şirket, İngiltere, ABD ve Almanya’da yerleşik bağlı ortaklıkları aracılığıyla uluslararası operasyonlarını sürdürmektedir.

Şirket dev sipariş aldı : Yatırımcı yüzde 86 kazandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!