featured

Doğan Holding’den yeni yatırım : Emlak sitesini satın aldı

Doğan Şirketler Grubu (DOHOL), bağlı ortaklığı Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş. (Hepsi Emlak), Zingat Gayrimenkul Bilgi Sistemleri A.Ş.’nin (Zingat) tüm hisselerini satın almak ve devralmak konusunda anlaşmıştır. Şirket, hisse satın alma sürecine ilişkin ayrıntıları Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirmiştir.

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. (DOHOL) tarafından KAP üzerinden yapılan açıklamaya göre, “Şirketimizin dolaylı bağlı ortaklığı olan Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş. (Hepsi Emlak), Zingat Gayrimenkul Bilgi Sistemleri A.Ş.’nin (Zingat) tüm hisselerini satın almak ve devralmak için Property Finder Group ile anlaşmıştır. Hisselerin devri işlemi, Rekabet Kurulu’nun onayını takiben tamamlanacak ve ayrıca Property Finder Group’un Hepsi Emlak’a sermaye katkısında bulunarak ortak olmayı hedeflediği belirtilmiştir. Bu gelişmeler kamuoyuna ve pay sahiplerine bildirilmiştir.”

Bugün itibariyle DOHOL hisse fiyatı 14,51 TL ve son 24 saatlik işlem hacmi 346.937.429,00 TL olarak kaydedilmiştir. DOGAN HOLDING hisse fiyatı bugün yüzde 2,84 artarken, haftalık kazanç yüzde 2,26’ya ve aylık kazanç yüzde 1,83’e ulaşmıştır. Ayrıca, son bir yılda DOGAN HOLDING hisseleri yatırımcılara yüzde 149,14 kazanç sağlamıştır.

Doğan Holding’den yeni yatırım : Emlak sitesini satın aldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!