featured

Forte Teknoloji (FORTE) yeni iş anlaşmasını imzaladı

Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi A.Ş. (FORTE), 25 Haziran 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı bildirimde yeni bir iş ilişkisi hakkında detaylı bilgi verdi. Şirket, %51 bağlı ortağı olan Cetwell Bilgi Teknolojileri ve Zirai Sistemler Danışmanlık Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi ile önemli bir iş anlaşması imzaladığını duyurdu.

Yapılan açıklamada, söz konusu anlaşmanın Fora Modern Sera Sistemleri ve Zirai Yatırım Sanayi Ticaret Limited Şirketi ile gerçekleştirildiği belirtildi. Anlaşma kapsamında, sera kurulumu ve tarımsal üretim danışmanlığı hizmetlerinin yerine getirileceği vurgulandı. Sipariş tutarı KDV hariç 3.389.102,06 USD olarak açıklandı.

Bu yeni iş ilişkisinin FORTE ve bağlı ortaklığı Cetwell için stratejik bir adım olduğu ve tarım teknolojileri alanında önemli bir işbirliği fırsatı sunduğu belirtilen bildirim, şirketin büyüme stratejisi ve sektörel çeşitliliği açısından önemli bir gelişme olarak değerlendirildi.

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
Forte Teknoloji (FORTE) yeni iş anlaşmasını imzaladı
Yorum Yap
Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!