featured

Enerji şirketinden sponsorluk anlaşması : 1.5 milyon TL oldu

Enerya Enerji A.Ş. (ENERY) ve BOTAŞ Spor Kulübü arasında gerçekleşen sponsorluk anlaşmasıyla ilgili detaylar bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) paylaşıldı. Şirket, BOTAŞ Spor Kulübü’nü desteklemek amacıyla 2023-2024 sezonu için geçerli olacak şekilde 1.5 milyon TL’lik bir sponsorluk anlaşması imzaladı.

Enerya Enerji A.Ş. (ENERY) tarafından yapılan açıklamada, sponsorluk sözleşmesinin kapsamı detaylı bir şekilde belirtildi. Anlaşma çerçevesinde, ENERY markasının BOTAŞ Spor Kulübü’nün ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde gerçekleştirdiği ulusal ve uluslararası müsabakalarda tanıtılması, maçların oynandığı Spor Salonu’nda reklam verilmesi, kulüp internet sitesi ve sosyal medya hesaplarında sponsorluğun duyurulması ve şirket logosunun kulüp formasında yer alması gibi haklar sağlanmıştır.

Sponsorluk anlaşması kapsamında Enerya Enerji A.Ş. (ENERY), BOTAŞ Spor Kulübü’ne toplamda 1.500.000,00 TL (KDV dahil) sponsorluk bedeli ödeyecek. Şirket, bu adımıyla Türkiye’de kadın basketboluna destek verme misyonunu kamuoyuna duyurdu.

Finansal açıdan bakıldığında, ENERY hisse fiyatı bugün 140,4 TL olarak kaydedilmiştir. Son 24 saatteki işlem hacmi ise 233.039.985,00 TL’dir. ENERYA ENERJI hissesi günlük bazda %0,85’lik bir düşüş yaşarken, haftalık kazanç %3,92’ye ulaşmış, aylık kayıp ise %1,82 seviyesindedir. Şirketin sponsorluk anlaşması sonrasında hisse performansı yakından izlenmeye devam ediyor.

Enerji şirketinden sponsorluk anlaşması : 1.5 milyon TL oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!