featured

TMSF tarafından 2 ticari ve iktisadi bütünlük satışı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunca (TMSF), “Üç Altın Tekstil Ticari ve İktisadi Bütünlüğü” ile “Akasya Alçı Fabrikası Ticari ve İktisadi Bütünlüğü” satışa sunuldu.

TMSF’nin bugünkü Resmi Gazete’de 2 satış ilanı bulundu.

Buna göre, fonun kayyum olarak atandığı Üç Altın Tekstil Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi kapsamında oluşturulan “Üç Altın Tekstil Ticari ve İktisadi Bütünlüğü”nün satışına karar verildi. Söz konusu bütünlüğün kapsamı, şirketin mal, hak, varlıklar ve sözleşmeler tarafından oluşuyor.

Muhammen bedeli 28 milyon 750 bin lira olarak belirlenen bütünlük, kapalı zarf ve açık artırma usullerinin birlikte uygulanması şartıyla ihaleye çıkarılacak.

İhale, 18 Ocak 2023 tarihinde saat 11.00’da TMSF’nin Esentepe’deki binasında yapılacak.

TMSF’nin Resmi Gazete’de bulunan diğer satış ilanına göre, fonun kayyum olarak atandığı Akasya Alçı Maden Üretim AŞ kapsamında oluşturulan “Akasya Alçı Fabrikası Ticari ve İktisadi Bütünlüğü”nün satışına karar verildi. Söz konusu bütünlüğün kapsamı, şirketin mal, hak, varlıklar ve sözleşmelerden oluşuyor.

Muhammen bedeli 88 milyon 550 bin lira olarak belirlenen bütünlük, kapalı zarf ve açık artırma usullerinin birlikte uygulanması şartıyla ihaleye çıkarılacak.

İhale, 25 Ocak 2023 tarihinde saat 14.00’da TMSF’nin Esentepe’deki binasında gerçekleştirilecek.

TMSF tarafından 2 ticari ve iktisadi bütünlük satışı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!