featured

Netaş ve Turkcell arasında yeni sözleşme

Superonline ile Netaş Telekomünikasyon A.Ş. arasında önemli bir anlaşma gerçekleşti. Netaş, 10 Kasım 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı bildirimde, Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.’den alınan siparişlere dair bilgileri paylaştı.

Netaş Telekomünikasyon A.Ş.’nin KAP açıklamasına göre, şirket Turkcell’in bağlı ortaklığı olan Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.’den ZTE WiFi 6 Home Gateway Modem ürün projesi kapsamında 11.848.518 Çin Yuanı ve ZTE VDSL Modem ürün projesi kapsamında 5.661.000 Çin Yuanı tutarında sipariş almıştır. Şirket, bu önemli gelişmeyi kamuoyu ile paylaşarak, detaylarına dair bilgilendirmede bulundu.

Güncel finansal verilere göre, NETAS TELEKOM. hisse fiyatı bugün 46,2 TL seviyesinde bulunmaktadır. Son 24 saatte gerçekleşen işlem hacmi ise 26.628.383,00 TL olarak kaydedilmiştir. NETAS TELEKOM. hissesi gün içerisinde yüzde 2,67 artış gösterirken, haftalık kayıp yüzde 7,84 ve aylık kayıp ise yüzde 21,96 olarak belirlenmiştir. Yıllık verilere bakıldığında ise son bir yılda NETAS TELEKOM. yatırımcısına yüzde 49,9 kazandırmıştır.

Netaş ve Turkcell arasında yeni sözleşme

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!