featured

Holding borçlanıyor : 500 milyon TL ihraç

Ral Yatırım Holding (RALYH), Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) onayıyla yurt içinde halka arz edilmeksizin 500.000.000 TL tutarında borçlanma aracı ihracına hazırlandığını duyurdu.

Şirketin KAP üzerinden paylaştığı açıklamada belirtildiği üzere, Ral Yatırım Holding, vadesi 1 yıldan uzun olmayacak şekilde, yurt içinde nitelikli yatırımcılara satış yöntemi ile gerçekleştirilecek borçlanma aracı ihracının SPK tarafından onaylandığı bildirildi. İhraç, VII-128.8 Sayılı Borçlanma Araçları Tebliği kapsamında iskontolu, sabit kuponlu ve/veya değişken kuponlu finansman bonosu ve/veya tahvil türlerini içerecek.

Bugün itibariyle RALYH hisse fiyatı 81,8 TL olarak açıklanırken, son 24 saat içindeki işlem hacmi ise 6.385.220,00 TL olarak gerçekleşti. Ral Yatırım Holding hissesi bugün yüzde 1,45’lik bir düşüş kaydederek haftalık kazancını yüzde 1,75’e, aylık kazancını ise yüzde 11,78’e çıkardı. Yıllık verilere göre, RALYH yatırımcısına son bir yılda yüzde 177,74’lük bir kazanç sağlamış oldu.

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
Holding borçlanıyor : 500 milyon TL ihraç
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!