featured

Türkiye’de en çok satan monitör markası belli oldu

Günümüzde bilgisayar denildiğinde monitörler kritik öneme sahip. Oyuncular düşük gecikme sürelerine sahip monitörler ile birlikte rakiplerinin önüne geçmek isterken, profesyoneller renkleri en doğru şekilde görmek istiyor.

Bu kapsamda ülkemizde de monitörlere yoğun bir talep gösteriliyor. 2022 senesinin üçüncü çeyreğinde yüzde 17,03 pazar payına ulaşarak Türkiye’nin bir numaralı monitör markası Asus oldu.

Asus monitör pazarında yüzde 17,03’e ulaştı

144 Hz ve üstü tazeleme hızına sahip oyuncu monitörü kategorisinde de yüzde 48,39 pazar payıyla listenin ilk sırasına yerleşen Asus uzun bir zamandır oyuncu monitörü, anakart ve ekran kartı pazarında Türkiye’nin en çok satan markası unvanının sahibi.

Oyuncu monitörü pazarında bütün oyuncuların ihtiyaçlarına cevap vermek adına farklı ekran boyutu, panel tipi ve çözünürlüğe sahip zengin bir ürün seçeneği sağlanıyor.

Dünyanın ilk 144, 240, 360 ve 500Hz oyuncu monitörlerini piyasaya sağlayan marka, önümüzdeki dönemde de monitör pazarında yeni ürünler ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkacak.

Türkiye’de en çok satan monitör markası belli oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!