featured

Smartiks Yazılım (SMART) yeni sözleşmesini imzaladı

Smartiks Yazılım A.Ş. (SMART), Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı bildirimde, “2024 İBB PLATFORM, DEVOPS, MOBİL UYGULAMA VE WEB YAZILIM GELİŞTİRME SÜREÇLERİ YÖNETİMİ İŞİ” kapsamında “SİEBEL BAKIM DESTEK” işi için Çekino-Bimtaş İş Ortaklığı ile 12.250.000 TL (KDV hariç) bedelli sözleşme imzaladığını duyurdu. Sözleşme, 180 gün süreyle geçerli olacak şekilde 19 Nisan 2024 tarihinde taraflarına bildirilmiştir.

Smartiks, bu proje kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin çözüm merkezi, çağrı merkezi ve diğer bağlı kurumlarının vatandaşlık hizmetlerini tek bir platform üzerinden kesintisiz olarak sunmayı amaçlayan ortak CRM platformu olan “Oracle Siebel” bakım ve destek süreçlerini üstlenecektir.

Şirketin Yönetim Kurulu, 18 Nisan 2024 tarihli ve 2024/02 sayılı kararıyla yetkilendirilerek, Sermaye Piyasası Kurulu’nun II-15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliği kapsamında, içsel bilginin açıklanmasının sözleşmenin imzalandığı tarih itibariyle sonuçları hakkında belirsizlik taşıması sebebiyle açıklamanın ertelenmesine karar vermiştir. Ancak, erteleme sebebinin ortadan kalkmasıyla birlikte bu açıklama yapılmıştır.

Smartiks Yazılım (SMART) yeni sözleşmesini imzaladı
Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!