featured

İhale işlemleri tamamlandı : Hisse yükselişi sürüyor

Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş. (GLCVY), 20 Kasım 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.’den satın aldığı 960 milyon TL tutarındaki tahsili gecikmiş alacakların devir ve temlik işlemlerini başarıyla tamamladığını duyurdu.

Şirket, 6 Kasım 2023 tarihinde gerçekleşen ihalede, toplamda 960,17 milyon TL anaparaya sahip 5 bireysel portföyün sahibi olmuştu. Bu portföylerin devir ve temlik işlemleri, 20 Kasım 2023 tarihi itibarıyla tamamlanmıştır.

Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş., 2005 yılında kurulmuş olup, banka ve diğer finans kuruluşlarının tahsili gecikmiş alacak portföylerini satın alarak borçların çözümlenmesi konusunda faaliyet gösteren bir finansal kuruluştur.

Şirketin KAP açıklamasında, “06.11.2023 tarihinde yapmış olduğumuz Özel Durum Açıklamamızda, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.’nin 06.11.2023 tarihinde gerçekleştirdiği tahsili gecikmiş alacak satışında toplam 960,17 milyon TL anaparaya sahip 5 bireysel portföyün ihalesini şirketimizin kazandığı duyurulmuştu. Bu ihaleye konu alacakların devir ve temlik işlemleri 20.11.2023 tarihi itibarıyla tamamlanmıştır. Kamuoyunun bilgilerine sunarız.” ifadelerine yer verildi.

İhale işlemleri tamamlandı : Hisse yükselişi sürüyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!