featured

Gayrimenkul şirketi ihale tarihlerini açıkladı

Vera Konsept Gayrimenkul (VRGYO), katılacağı üç önemli ihaleye dair tarihleri yatırımcılarına duyurdu, bu duyuru sonrasında VRGYO hisse senedi değer kazandı.

Vera Konsept Gayrimenkul (VRGYO), yeni arsa alımları için önemli bir adım atarak önümüzdeki bir aylık süreçte katılacağı üç farklı ihale tarihini açıkladı. Şirket, 30 Kasım 2023 tarihinde Aydın/Kuşadası/Davutlar’da 21.996,25 m2 yüzölçümüne sahip iki taşınmazın ihalesine katılacak. Aynı gün İzmir/Konak/Mersinli’de bulunan 8.181,00 m2 yüzölçümüne sahip bir diğer taşınmazın ihalesine de iştirak edecek. Ayrıca, 7 Aralık 2023 tarihinde İstanbul/Kartal/Çavuşoğlu’nda yer alan 26.958,33 m2 yüzölçümüne sahip taşınmazın ihalesine de katılım sağlayacak.

Şirketin Yönetim Kurulu, 13 Kasım 2023 tarihli toplantısında, sermaye artışına ilişkin Fon Kullanım Yeri Raporu çerçevesinde, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen tarihlerde gerçekleşecek arsa satış yöntemiyle özelleştirme ihalelerine katılım kararı almıştır. Bu karar doğrultusunda, Aydın, İzmir ve İstanbul’daki taşınmazlar için belirlenen ihale tarihleri 30 Kasım 2023 ve 7 Aralık 2023’te olacak. Detaylar, ihalelerin tamamlanmasının ardından Vera Konsept Gayrimenkul (VRGYO) tarafından yatırımcılara aktarılacaktır.

Gayrimenkul şirketi ihale tarihlerini açıkladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!