featured

Dev teknoloji şirketinden 2 yeni anlaşma

Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon şirketlerinden Netaş Telekomünikasyon A.Ş. (NETAS), Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamalarda, Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş. ile gerçekleştirdiği iki önemli iş anlaşmasını yatırımcılarla paylaştı.

Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. ile Yeni Modem Siparişleri

Netaş, Turkcell’in bağlı ortaklığı Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. ile ZTE WiFi 6 Home Gateway Modem projesi kapsamında 6.456.000 Çin Yuanı değerinde ve ZTE VDSL Modem projesi kapsamında 11.104.200 Çin Yuanı değerinde toplamda 17.560.200 Çin Yuanı tutarında sipariş aldığını duyurdu. Şirket, bu stratejik işbirliğiyle geniş bant iletişim teknolojilerindeki lider konumunu güçlendirme yolundaki kararlılığını bir kez daha vurguladı.

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş. ile Superbox Tedariği İçin Anlaşma

Netaş’ın ikinci KAP açıklamasında ise şirketin, Turkcell’in bağlı ortaklığı Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.’den Superbox ürün tedariği için 16.140.300 Çin Yuanı tutarında sipariş aldığı belirtildi. Bu anlaşma, Netaş’ın mobil iletişim alanındaki uzmanlığını ve yenilikçi çözümlerini sürdürme stratejisine önemli bir katkı sağlamaktadır.

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
Dev teknoloji şirketinden 2 yeni anlaşma
Yorum Yap
Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!