featured

Dev iş anlaşması imzalandı : Hisse sahiplerine yüzde 60 kazandırdı

Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi (ETILR), Türkiye’nin önde gelen gıda şirketlerinden Migros Yemek (Dijital Platform Gıda Hizmetleri A.Ş) ile stratejik bir işbirliği anlaşması imzaladı. İki şirket arasındaki bu anlaşma, Borsa İstanbul’da işlem gören ETILR şirketi tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan resmi açıklama ile duyuruldu.

Anlaşma kapsamında, internet ve mobil uygulama üzerinden yemek satışı ve teslimatı gerçekleştiren Migros Yemek ile ETILR, ürünlerin satışına yönelik bir işbirliği başlatacak. Detaylar, bugün itibariyle (17.11.2023) resmi olarak belirlenmiş ve taraflarca imzalanmıştır.

ETILR şirketinin KAP üzerinden yapılan açıklamasında, “İnternet ve mobil uygulaması üzerinden yemek satışı ve teslimatı yapan Migros Yemek (Dijital Platform Gıda Hizmetleri A.Ş) ile şirketimiz Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında ürünlerimizin satışına ilişkin bugün (17.11.2023) anlaşma imzalanmıştır.” ifadelerine yer verildi.

Finansal verilere göre, ETILR hisse fiyatı bugün yüzde 2,33 artış gösterdi ve son 24 saatteki işlem hacmi 17.079.813,00 TL olarak gerçekleşti. Haftalık kayıp yüzde 1,61’e, aylık kayıp ise yüzde 5,25’e ulaştı. Yıllık verilere bakıldığında ise ETILR, son 1 yılda yatırımcısına yüzde 60,62 kazandırdı.

Dev iş anlaşması imzalandı : Hisse sahiplerine yüzde 60 kazandırdı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!