featured

CW Enerji’den ges açıklaması : 2.442.432 milyon dolar

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (CWENE), Modavizyon Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile imzalanan toplam bedeli 2.442.432,00 USD olan sözleşmeler kapsamında gerçekleştirdiği güneş enerjisi santrali (GES) projelerinin kabul edildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı bir bildirimle duyurdu.

Şirketin 25 Aralık 2023 tarihinde KAP’a yaptığı açıklamada, Edirne ve Tekirdağ illerinde bulunan iki adet çatı tipi güneş enerjisi santrali projesinin ilgili resmi kurum tarafından kabul edilerek devreye alındığı ve santrallerin elektrik üretimine başladığı belirtildi.

Modavizyon Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile 20 Mart 2023 tarihinde imzalanan sözleşmeler kapsamında gerçekleştirilen bu projeler, CW Enerji Mühendislik şirketinin sürdürülebilir enerji alanındaki başarılarını bir kez daha pekiştirmektedir. Yatırımcılarına 2.442.432 dolarlık olumlu bir haber getiren bu gelişme, şirketin güneş enerjisi sektöründeki etkileyici varlığını bir adım daha ileriye taşıyor.

CW Enerji’den ges açıklaması : 2.442.432 milyon dolar
Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!