featured

Bülbüloğlu Vinç (BVSAN) Yeni İş Anlaşması: Hisse Potansiyeli Yükseliyor

Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BVSAN), 16 Kasım 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı bildirimle yeni bir iş ilişkisine adım attığını duyurdu. Yurt içinde faaliyet gösteren bir firma ile gerçekleştirilen sözleşme kapsamında, şirket 385 bin euro değerinde bir anlaşma imzaladı. Bu anlaşma, Türk Lirası bazında güncel kurlar üzerinden 12 milyon TL seviyesinde bir kazanç sağlayacak.

Şirketin KAP üzerinden yaptığı açıklamaya göre, söz konusu sözleşme, 25 tonluk bir portal vinç üretimi ve teslimi için yapıldı. Anlaşmanın bedeli 385.000 Euro olarak belirlendi, ve vincin teslimatının 24 hafta içinde tamamlanması planlanıyor.

Bülbüloğlu Vinç, yaptığı açıklamada, “Şirketimiz, yurt içinde faaliyet gösteren bir firma ile bir adet 25 tonluk portal vinç üretimi ve teslimi için sözleşme imzalamış olup, sözleşme bedeli 385.000 Euro’dur. Söz konusu vincin teslimatının 24 hafta içerisinde tamamlanması planlanmaktadır,” ifadelerine yer verdi.

Bugün itibarıyla BVSAN hisse fiyatı 104,9 TL seviyesinde bulunuyor. Son 24 saatteki işlem hacmi ise 99.480.198,00 TL olarak kaydedildi. BULBULOGLU VINC hissesi gün içinde yüzde 1,45’lik bir artış gösterirken, haftalık kaybı yüzde 11,65’e, aylık kaybı ise yüzde 9,97’ye ulaştı.

Bülbüloğlu Vinç (BVSAN) Yeni İş Anlaşması: Hisse Potansiyeli Yükseliyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!