featured

27 Mart 2023 – Kripto Paralar: Bitcoin kaç dolar oldu?

Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne? 27 Mart 2023 BTC, Dogecoin ve XRP kaç dolar/TL oldu? Bitcoin ve kripto para ve altcoin piyasalarında son durum yatırımcılar tarafından merak ediliyor. 27 Mart 2023 Pazartesi günü bir çok kripto para yatırımcısı Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Ripple fiyatları ve kripto para piyasalarına ilişkin fiyat araştırmaları yapıyor. Peki Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne? Bitcoin ne kadar, kaç TL? 27 Mart 2023 Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Ripple fiyatları ve detaylar haberimizde…

Kripto ParaSembolDeğerEn DüşükEn YüksekDeğişim
BitcoinBTC27.851,0027.750,0028.246,00-0.33% 
EthereumETH1.764,231.752,171.800,90-0.74% 
TetherUSDT1,001,001,01-0.11% 
BNBBNB328,88326,15329,770.54% 
USD CoinUSDC1,001,001,01-0.1% 
XRPXRP0,4888440,4450640,4887186.5% 
CardanoADA0,3558320,3482480,362489-1.25% 
DogecoinDOGE0,0755100,0733050,0756730.46% 
Lido Staked EtherSTETH1.760,471.748,931.807,59-0.77% 
PolygonMATIC1,081,081,12-2.04% 
Binance USDBUSD1,001,001,00-0.34% 
SolanaSOL20,6720,4221,17-0.98% 
PolkadotDOT6,065,956,110.15% 
LitecoinLTC92,3491,3194,86-1.52% 
Shiba InuSHIB0,0000110,0000100,0000110.99% 
TRONTRX0,0642590,0639910,064848-0.12% 
AvalancheAVAX16,9416,7417,31-1.65% 
DaiDAI1,001,001,00-0.12% 
UniswapUNI5,815,715,870.04% 
Wrapped BitcoinWBTC27.901,0027.763,0028.280,00-0.23% 
ChainlinkLINK7,187,127,30-0.7% 
Cosmos HubATOM11,1611,0911,47-1.45% 
ToncoinTON2,162,082,163.66% 
LEO TokenLEO3,393,393,48-1.85% 
MoneroXMR163,95158,43165,080.61% 
Ethereum ClassicETC20,1019,9220,51-0.88% 
OKBOKB43,2241,6843,983% 
StellarXLM0,0950180,0911660,0950582.73% 
Bitcoin CashBCH123,63122,48126,82-1.72% 
FilecoinFIL5,575,515,740.04% 
AptosAPT11,6711,6012,03-1.95% 
TrueUSDTUSD1,001,001,01-0.07% 
Lido DAOLDO2,202,132,28-1.13% 
HederaHBAR0,0607600,0607310,062577-1.87% 
QuantQNT123,84121,47124,150.67% 
CronosCRO0,0680780,0677650,070118-2.21% 
NEAR ProtocolNEAR1,931,911,99-1.38% 
VeChainVET0,0226550,0224480,023238-1.88% 
ArbitrumARB1,251,251,34-3.18% 
ApeCoinAPE4,013,994,18-3.14% 
AlgorandALGO0,2069530,2061140,212542-1.84% 
Internet ComputerICP4,914,875,04-1.6% 
StacksSTX0,950,941,04-2.55% 
EOSEOS1,141,121,150.33% 
The GraphGRT0,1397030,1379240,142936-1.44% 
FantomFTM0,4401330,4302920,454909-1.69% 
The SandboxSAND0,620,610,64-2.68% 
MultiversXEGLD42,3542,0843,05-0.76% 
DecentralandMANA0,580,570,60-2.11% 
FraxFRAX1,001,001,00-0.12% 
TezosXTZ1,121,121,16-1.57% 
AaveAAVE72,0171,8173,63-0.72% 
Theta NetworkTHETA0,990,981,03-2.96% 
FlowFLOW0,950,950,99-2.97% 
ImmutableXIMX1,071,061,13-5.22% 
Axie InfinityAXS8,258,198,51-2.11% 
NEONEO12,6812,0612,964.25% 
KuCoinKCS8,668,648,79-0.74% 
Rocket PoolRPL41,8341,2742,711.26% 
Synthetix NetworkSNX2,512,402,542.1% 
Pax DollarUSDP1,001,001,00-0.12% 
BitDAOBIT0,520,520,53-0.51% 
Terra Luna ClassicLUNC0,0001240,0001240,000126-1.43% 
WhiteBIT TokenWBT5,025,025,11-0.77% 
ConfluxCFX0,3428000,3311590,3556632.47% 
USDDUSDD0,990,991,00-0.14% 
GateGT5,095,065,16-0.01% 
Curve DAOCRV0,930,920,95-0.83% 
KlaytnKLAY0,2294300,2271770,231867-0.94% 
Bitcoin SVBSV36,2536,0637,09-1.37% 
Mina ProtocolMINA0,790,780,82-2.46% 
OptimismOP2,182,172,31-4.21% 
PancakeSwapCAKE3,733,713,77-0.09% 
DashDASH57,9657,0260,50-2.92% 
ChilizCHZ0,1197700,1183910,121744-0.83% 
MakerMKR667,98662,18683,40-1.41% 
HuobiHT3,663,623,710.05% 
eCashXEC0,0000300,0000300,000031-2.13% 
GMXGMX68,3668,0771,20-2.32% 
BitTorrentBTT0,0000010,0000010,000001-1.87% 
IOTAMIOTA0,2061550,2053450,214516-3.21% 
Bitget TokenBGB0,3963340,3959630,408574-1.23% 
XDC NetworkXDC0,0399430,0396950,040531-0.58% 
Frax ShareFXS7,747,728,03-1.92% 
cETHCETH35,4935,2036,17-0.61% 
EdgecoinEDGT1,001,001,01-0.17% 
SingularityNETAGIX0,4244730,4201610,457253-5.22% 
PAX GoldPAXG1.972,891.973,192.004,29-1.32% 
Tokenize XchangeTKX6,226,206,36-1.56% 
Trust WalletTWT1,181,171,20-0.69% 
Tether GoldXAUT1.964,051.961,211.988,55-0.77% 
Mask NetworkMASK5,925,846,211.2% 
cUSDCCUSDC0,0228330,0227860,022846-0.03% 
ZilliqaZIL0,0271070,0269120,027769-1.65% 
OsmosisOSMO0,800,790,81-1% 
LoopringLRC0,3502680,3473660,367002-4.47% 
RenderRNDR1,181,171,25-2.29% 
RadixXRD0,0417870,0417930,043451-1.35% 
1inch1INCH0,510,500,52-1.81% 
THORChainRUNE1,391,381,43-1.56% 
27 Mart 2023 – Kripto Paralar: Bitcoin kaç dolar oldu?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!