featured

23 Mart 2023 – Kripto Paralar: Bitcoin kaç tl oldu?

Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne? 23 Mart 2023 BTC, Dogecoin ve XRP kaç dolar/TL oldu? Bitcoin ve kripto para ve altcoin piyasalarında son durum yatırımcılar tarafından merak ediliyor. 23 Mart 2023 Perşembe günü bir çok kripto para yatırımcısı Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Ripple fiyatları ve kripto para piyasalarına ilişkin fiyat araştırmaları yapıyor. Peki Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne? Bitcoin ne kadar, kaç TL? 23 Mart 2023 Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Ripple fiyatları ve detaylar haberimizde…

AdıSembolDeğerEn DüşükEn YüksekDeğişim
BitcoinBTC529.022,00513.679,00550.462,00-1.85% 
EthereumETH33.645,0032.883,0034.848,00-1.67% 
TetherUSDT19,1819,0519,260.12% 
BNBBNB6.234,846.089,286.331,350.51% 
USD CoinUSDC19,1519,0219,210.22% 
XRPXRP8,597,958,710.66% 
CardanoADA7,146,747,330.53% 
DogecoinDOGE1,491,381,493.56% 
Lido Staked EtherSTETH33.580,0032.861,0034.710,00-1.65% 
PolygonMATIC21,5220,9322,18-1.56% 
SolanaSOL416,47403,96440,08-3.37% 
Binance USDBUSD19,1418,7619,280.09% 
PolkadotDOT118,58114,22122,03-0.89% 
LitecoinLTC1.742,331.526,711.753,5012.99% 
Shiba InuSHIB0,0002060,0001980,000210-0.48% 
TRONTRX1,211,111,30-6.2% 
AvalancheAVAX333,58313,74342,66-0.08% 
DaiDAI19,1118,9719,160.2% 
UniswapUNI118,29113,77122,13-1.73% 
Wrapped BitcoinWBTC529.426,00516.426,00549.893,00-1.78% 
ChainlinkLINK140,96135,09147,43-1.82% 
ToncoinTON44,6244,1246,88-3.31% 
Cosmos HubATOM222,73210,65229,32-0.57% 
LEO TokenLEO64,2363,6864,76-0.29% 
Ethereum ClassicETC397,56373,47400,562.19% 
MoneroXMR2.941,632.800,712.958,461.47% 
OKBOKB870,61843,20884,372.06% 
Bitcoin CashBCH2.465,302.386,322.566,85-2.3% 
StellarXLM1,781,701,80-0.06% 
FilecoinFIL110,53103,19113,78-0.09% 
AptosAPT244,62228,07252,196.39% 
TrueUSDTUSD19,1418,9519,360.03% 
Lido DAOLDO44,9643,3746,11-0.1% 
HederaHBAR1,171,141,23-2.72% 
QuantQNT2.410,872.319,292.484,61-2.47% 
CronosCRO1,321,301,37-2.76% 
NEAR ProtocolNEAR38,2436,2739,76-0.79% 
VeChainVET0,4475220,4213170,4525330.7% 
StacksSTX22,0721,2123,863.57% 
AlgorandALGO4,184,044,47-6.48% 
Internet ComputerICP97,4093,11101,07-0.93% 
ApeCoinAPE77,7673,6378,910.66% 
The GraphGRT2,932,663,012.25% 
FantomFTM9,298,699,610.9% 
EOSEOS21,8720,6622,42-1.06% 
The SandboxSAND12,4312,0513,03-0.64% 
AaveAAVE1.481,831.403,001.513,20-0.02% 
DecentralandMANA11,4910,9911,85-0.74% 
MultiversXEGLD818,81781,49831,68-1% 
TezosXTZ22,0820,8222,55-1.12% 
ImmutableXIMX23,2022,1425,65-0.64% 
FlowFLOW19,3218,4320,11-2.06% 
FraxFRAX19,1119,0219,190.23% 
Theta NetworkTHETA19,5618,6320,000.55% 
Axie InfinityAXS163,22156,66169,00-0.43% 
KuCoinKCS171,92169,79177,71-2.65% 
NEONEO236,76216,41239,123.29% 
Synthetix NetworkSNX52,0749,7654,97-1.92% 
OptimismOP48,5546,9250,99-1.76% 
ConfluxCFX7,237,028,01-5.98% 
BitDAOBIT10,169,9210,62-3.19% 
Pax DollarUSDP19,1218,9119,28-0.05% 
Rocket PoolRPL745,15725,94776,95-2.59% 
Terra Luna ClassicLUNC0,0024260,0023200,002465-0.29% 
Curve DAOCRV18,4917,7619,23-1.56% 
GateGT100,3598,83102,84-0.02% 
USDDUSDD19,0318,8919,19-0.22% 
Mina ProtocolMINA15,6714,9416,330.06% 
Bitcoin SVBSV707,74669,30731,53-3.03% 
KlaytnKLAY4,394,244,49-1.78% 
DashDASH1.185,071.045,291.183,839.81% 
WhiteBIT TokenWBT90,7290,2995,77-0.22% 
PancakeSwapCAKE71,7270,4973,52-0.39% 
GMXGMX1.467,461.445,921.540,03-2.12% 
ChilizCHZ2,342,232,370.59% 
MakerMKR13.073,9512.400,7513.223,591.8% 
eCashXEC0,0006060,0005770,0006141.61% 
HuobiHT70,6567,7276,93-8.02% 
Frax ShareFXS153,66147,75158,84-2.59% 
BitTorrentBTT0,0000120,0000120,000012-0.55% 
SingularityNETAGIX9,368,889,891% 
IOTAMIOTA4,063,854,17-1.25% 
Bitget TokenBGB7,767,378,13-2.24% 
XDC NetworkXDC0,750,730,78-2.44% 
cETHCETH675,76660,62695,19-1.58% 
EdgecoinEDGT19,1919,0419,340.06% 
PAX GoldPAXG37.952,0037.106,0038.136,002.12% 
RenderRNDR26,5525,3428,182.69% 
Tokenize XchangeTKX120,38119,23124,82-1.77% 
Trust WalletTWT22,8021,9123,28-0.78% 
Tether GoldXAUT37.574,0037.361,0038.103,00-0.25% 
ZilliqaZIL0,540,510,550.33% 
cUSDCCUSDC0,4364380,4326950,4368080.3% 
OsmosisOSMO15,4114,9515,97-2.11% 
LoopringLRC6,676,216,831.04% 
ArweaveAR164,83158,72169,26-0.73% 
1inch1INCH9,799,5210,22-1.93% 
OKC TokenOKT450,97419,60456,563.59% 
THORChainRUNE26,8325,7427,81-1.83% 
RadixXRD0,780,750,80-1.75% 
23 Mart 2023 – Kripto Paralar: Bitcoin kaç tl oldu?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!