featured

Emeklilere yeni indirim kampanyası

Emeklilerin beklediği maaş zammı yerine indirim kampanyaları gündemde. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, son indirim haberini duyurdu.

Emeklilere yönelik maaş zammı yapılmamasına rağmen, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarından gelen indirim kararları dikkat çekiyor. En son alınan karar, PTT üzerinden alınacak hizmetlere ilişkin.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, emekli vatandaşlar için PTT’de yüzde 20 indirim uygulanacağını açıkladı.

Kargo indirimi kampanyasının detaylarını paylaşan Bakan Uraloğlu, emeklilerin PTT üzerinden gerçekleştirecekleri posta, kargo, bankacılık ve e-ticaret işlemlerinden indirimli faydalanacaklarını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daha önce yaptığı açıklamaya atıfta bulunan Bakan, “2024 yılının emekliler yılı olacağı” sözüne vurgu yaparak, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olarak emeklilerimize yönelik kampanyalarımıza devam ediyoruz. Şimdi de PTT tarafından emekli vatandaşlarımıza yönelik standart taşıma ve adrese teslim hizmetlerde ayda en fazla 5 adet olmak üzere yurt içi varışlı kargo gönderimlerinde yüzde 20 indirim kampanyası başlattık. Kampanyadan yararlanmak isteyen emekli vatandaşlarımız, PTT iş yerlerine gelerek T.C. kimlik numaralarını ibraz etmeleri halinde indirimden faydalanabilecekler.” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
Emeklilere yeni indirim kampanyası
Yorum Yap
Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!