featured

Reeder Teknoloji #REEDR için gong tarihi belli oldu : Borsada ne zaman işlem görecek?

Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. (REEDR), Borsa İstanbul’da işlem göreceği tarihi açıkladı. Teknoloji sektöründe faaliyet gösteren bu şirket, Borsa İstanbul’da yatırımcıların ilgisine sunulacak.

Borsa İstanbul, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin 215 milyon TL nominal değerli paylarının halka arzının tamamlandığını ve şirketin sermayesinin 950 milyon TL’ye yükseldiğini duyurdu.

Şirketin hisse senetleri, 21 Eylül 2023 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 9,3 TL/pay baz fiyatla ve “REEDR.E” koduyla sürekli işlem yöntemiyle alınıp satılabilecek. Bu dönemde maksimum emir değeri ise 1 milyon TL olarak belirlendi.

KAP’ın açıklamasına göre, “Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin (Şirket) 215.000.000 TL nominal değerli paylarının halka arzı tamamlanmış olup, Şirketin sermayesini temsil eden 950.000.000 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi’nin 8’inci maddesi çerçevesinde kota alınmıştır. Halka arz edilen Şirket payları 21/09/2023 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 9,3 TL/pay baz fiyat, “REEDR.E” kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 1.000.000 TL olarak belirlenmiştir.”

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
Reeder Teknoloji #REEDR için gong tarihi belli oldu : Borsada ne zaman işlem görecek?
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!