featured

12 Eylül 2023 – Borsada 3 hisseye tedbir

Borsa İstanbul tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderilen bir bildirime göre, Atlas Yatırım Ortaklığı (#ATLAS.E), Trend GMYO (#TDGYO.E) ve Kuştur Kuşadası Turizm (#KSTUR.E) hisselerine tedbirler getirildi. Bu kararlarla ilgili detaylar aşağıda verilmiştir:

Atlas Yatırım Ortaklığı (#ATLAS.E) ve Trend GMYO (#TDGYO.E) hisselerinde, 12 Eylül 2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 11 Ekim 2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır. Ayrıca, söz konusu iki hissede halihazırda uygulanmakta olan ve VBTS kapsamında önceki aşamalarda tanımlanan tedbirler (açığa satış ve kredili işlem yasağı tedbiri) brüt takas tedbiri uygulandığı süre boyunca devam edecektir.

Kuştur Kuşadası Turizm (#KSTUR.E) hisseleri için ise, 12 Eylül 2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 11 Ekim 2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar emir paketi tedbiri uygulanacaktır. Bu süreçte, Kuştur Kuşadası Turizm hisselerinde uygulanmakta olan ve VBTS kapsamında önceki aşamalarda tanımlanan tedbirler (açığa satış ve kredili işlem yasağı ile brüt takas tedbirleri) emir paketi tedbiri uygulandığı süre boyunca devam edecektir.

12 Eylül 2023 – Borsada 3 hisseye tedbir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!