featured
  1. Haberler
  2. Ekonomi
  3. Bankaların emekli promosyon tutarları arttı : Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? En yüksek promosyonu hangi banka veriyor? Emekli promosyonu ne kadar oldu?

Bankaların emekli promosyon tutarları arttı : Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? En yüksek promosyonu hangi banka veriyor? Emekli promosyonu ne kadar oldu?

Emekliler için Temmuz ayı heyecanla beklenirken, bankalar arasındaki promosyon rekabeti de hız kazanıyor. Haziran ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla birlikte emeklilerin alacakları zam oranları netleşecek.

SSK ve Bağ-Kur emeklilerine %25-27 arası, memur emeklisine ise %20-22 arası zam beklentileri bulunuyor.

Bankaların güncel emekli promosyon rakamları

Ziraat Bankası

SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaşı alanlar için Ziraat Bankası, 12.000 TL’ye varan emekli promosyonu ödemesi sunuyor. Emekliler, maaşlarını 3 yıl boyunca Ziraat Bankası’ndan almayı taahhüt etmeleri halinde bu avantajdan faydalanabiliyor.

Garanti BBVA

Garanti BBVA, 1 Haziran – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında emekli maaş promosyonunu duyurdu. 3 yıl boyunca maaşlarını Garanti BBVA’dan alan emekliler, maaşlarına göre 6.250 TL ile 15.000 TL arasında nakit promosyon kazanabilirler.

Halkbank

Halkbank, emekli maaşını 3 yıl süreyle bankadan alma taahhüdü verenlere 12.000 TL’ye varan emekli promosyonu ödemesi yapıyor. Promosyon tutarı, emekli maaşının miktarına göre değişiklik gösteriyor.

ING

ING, emekli maaşını ING’ye taşıyanlara yönelik olarak 18.000 TL’ye varan nakit promosyon sunuyor. Ayrıca Otomatik Fatura Talimatı ile ek 3.000 TL’ye kadar nakit promosyon fırsatı da bulunuyor.

Denizbank

Denizbank, emekli maaşını bankadan 3 yıl boyunca alma taahhüdü veren emeklilere 12.000 TL’ye varan nakit emekli promosyonu sağlıyor. Promosyon tutarı, emekli maaşı miktarına göre değişiyor.

Fibabanka

Fibabanka, 3 yıl süreyle emekli maaşını bankadan alma taahhüdü veren emeklilere 5.000 TL ile 12.000 TL arasında değişen nakit emekli promosyonu ödemesi yapacak.

İş Bankası

İş Bankası, emekli maaşını İş Bankası’ndan 3 yıl süreyle alan emeklilere yönelik 12.000 TL’ye varan nakit promosyon fırsatı sunuyor. Promosyon tutarı, emekli maaşının miktarına göre belirleniyor.

QNB Finansbank

QNB Finansbank, emekli maaşını bankadan taşıyanlara 15.000 TL’ye varan nakit promosyon ve CardFinans Emekli kredi kartından yıllık 1.200 TL indirim olmak üzere toplamda 16.200 TL’ye varan emekli promosyon ödülü sunuyor.

Vakıfbank

Vakıfbank, emekli maaşını 3 yıl boyunca bankadan alma taahhüdü veren emeklilere 5.000 TL ile 12.000 TL arasında değişen nakit promosyon ödemesi yapacak.

Akbank

Akbank, emekli maaşını Akbank’tan 3 yıl süreyle alanlara 15.000 TL’ye varan nakit promosyon ve 2.500 TL chip-para ile toplamda 17.500 TL ödül fırsatı sunuyor.

Türkiye Finans

Türkiye Finans, SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur emeklilerine 14.500 TL’ye varan nakit promosyon ve davet edilen her bir emekli için 250 TL olmak üzere toplamda 2.500 TL’ye varan nakit ödül fırsatı sunuyor.

Bankaların emekli promosyon tutarları arttı : Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? En yüksek promosyonu hangi banka veriyor? Emekli promosyonu ne kadar oldu?
Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!