featured

Oncosem (ONCSM) 2 yeni ihale kazandı

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ONCSM), 10 Temmuz 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ile önemli bir sözleşmeye imza attığını duyurdu.

Şirketin yaptığı açıklamaya göre, bağlı ortaklığı Santek Sağlık Turizm Tekstil San.ve Tic.A.Ş., İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Anadolu Yakası Sağlık Tesisleri için 3 Aylık Kemoterapi Hizmet Alımı” ve “Avrupa Yakası Sağlık Tesisleri için 3 Aylık Kemoterapi Hizmet Alımı” ihalelerine katılarak bu ihaleleri kazanmıştı. Konuyla ilgili olarak 21 Haziran 2024 tarihinde yapılan bir önceki Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) açıklamasında bu gelişme duyurulmuştu.

İhale komisyonunun değerlendirmesi sonucunda, “Anadolu Yakası Sağlık Tesisleri için 3 Aylık Kemoterapi Hizmet Alımı” ihalesinin 23.792.433,55 TL, “Avrupa Yakası Sağlık Tesisleri için 3 Aylık Kemoterapi Hizmet Alımı” ihalesinin ise 16.141.507,78 TL olmak üzere toplamda 39.933.941,33 TL bedelle Oncosem bağlı ortaklığı tarafından kazanılmış ve sözleşmeler imzalanmıştır.

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
Oncosem (ONCSM) 2 yeni ihale kazandı
Yorum Yap
Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!