featured

Alves Kablo (ALVES) TMSF ihalelerine katılıyor

Alves Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ALVES), 9 Temmuz 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından yayımlanan ihalelere katılım süreçleri hakkında bilgi verdi.

Şirketin büyüme stratejileri doğrultusunda, HES Hacılar Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Erciyes Çelik Halat Tel Sanayi ve Ticaret A.Ş. paylarının satış ihalelerine katılmak üzere gerekli işlemleri yürüteceği belirtildi.

İhaleye Katılım Süreci

Şirketin yapmış olduğu açıklamada, TMSF tarafından yapılan ihaleler için şartname temini, veri inceleme ve tesis ziyareti izni gibi önemli süreçlerin başlatıldığı ifade edildi.

Bu süreçler neticesinde Alves Kablo’nun ihalelere katılıp katılmama kararının belirleneceği vurgulandı. İhaleye katılma kararı alınması durumunda ise şartnamede belirtilen esaslar dahilinde işlemlerin tamamlanacağı bildirildi.

Yönetim Kurulu Başkanı’nın Yetkilendirilmesi

Şirketin yönetim kurulu başkanı Deniz Karamercan’ın, ihale süreçleri ile ilgili olarak gerekli iş ve işlemleri yürütmek üzere yetkilendirildiği açıklandı.

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
Alves Kablo (ALVES) TMSF ihalelerine katılıyor
Yorum Yap
Giriş Yap

Finansopia ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!